Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros’un tadını çıkarın

Sega, Crack Down ve Gain Crushed’ın ötesinde, oldukça Mostbet Sweet Bonanza saçma polisler ve soyguncular temalı bir video oyunu olan Bonanza Bros.’u piyasaya sürdü. Dereceler genellikle müzeler, alışveriş merkezleri, darphaneler, eski moda mağazalar, yolcu gemileri ve sonunda iyi bir piramittir. Yepyeni Sega Program 24’ün en büyük avantajı, en yeni yüksek çözünürlüklü ekranı denemesi ve bu kabulün gerçekten keskin bir görüntüye sahip olmasıdır. Zamanın hiçbir sistemini taklit edemezsiniz ve bu nedenle Bonanza Bros.’un dışındaki limanlar o kadar da çekici değildir.

E-postalarınızın ve sensörleri çalıştıran korumaların seslerinin izinden giden en yeni oyunun ses çerçevesi, toplam hissinin önemli bir parçası. Çevrimiçi oyun, “Bonanza Bros.”‘un yeni arenasını yaratmaya yardımcı olabilecek bazı ses dosyalarının yanı sıra, duyguyu iyi bir şekilde ayarlayan çekici, neşeli bir ses kaydına sahiptir. hayata. Yeni harfler, abartılı hareketlerle canlandırılıyor, bu da yeni oyunun yaşam sevgisini uyandırıyor ve adımı eğlenceli hale getirmeye ve sizi kaygısız hale getirmeye karar veriyor. Belki de “Bonanza Bros.”‘un en benzersiz özelliklerinden biri. aslında onların karikatürize, cel-gölgeli resmi. Top oyuncusu, kalkanları veya diğer engelleri durdurmak için her yükseklik için hareket etmelidir ve eylem sırasında öğeleri bir araya getireceksiniz.

Yeni Commodore 64 sürümü genel olarak iyi söylenir, ancak daha fazla kaymadığınız ve vurulduğunuzda kendi bloglarınızı kaybedebileceğiniz göz önüne alındığında biraz kusurlu görünse de. En yeni Amstrad uyarlaması, C64 bağlantı noktasına kıyasla daha renkli, ancak yine de oynanabilir olmasına rağmen azaltılmış, daha sarsıntılı ve tahrip edilmiş bir müzik. En yeni ZX Serisi, gri tonlamalı grafiklere sahip olduğunda bile aynı hızda çalışır. Hem Amstrad hem de ZX Spectrum markaları en yeni listede unutuldu, ancak her seviye için toplanacak birkaç hazine daha var.

Bonanza Bros. ayrıca Sonic Treasures Range’de de kullanıldı, ancak yalnızca en yeni Japon İşi için, aslında bizden çıkarıldı ve Buddy’nin, en yeni Roadways from Frustration şovuna (Japonca’da Exposed Knuckle şovu) ek olarak yayınlayabilmeniz mümkündür. evrensel derecelendirmelerini koruyun.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Tek başınıza veya arkadaşınız varsa “Bonanza Bros.” keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak kesin bir oyun başlığıdır. Bir arkadaşınızı kullanırken, oyuncuların miktara göz atmanıza yardımcı olmak için işbirliği yapması gerekir ve normalde yapabildiğinizi takdir edersiniz. Oyun sizden kesinlikle sporcuya oynanacağından, her profesyonelin Robo veya Mobo’dan yeni rolü üstlendiği bir arkadaşınızın olmasını deneyimlemek mümkündür. Yeni kalkanlardan çıkmak için oyuncu, sigara bombaları gibi bazı sistemleri ve noktaları kullanabilir ve yeni muhafızların dikkatini kesmenize yardımcı olmak için imzalanabilecek kapı aralıklarını kullanabilirsiniz. Oyuncunun, dereceyi devriye gezen ve profesyonelleri fark ettiklerinde engellemeye çalışacak olan kalkanlardan kaçınması gerekir.

Bunlardan 10 tanesi sadece rutin sohbet odalarıdır ve bu nedenle dilediğiniz zaman evrensel bir davaya koyacağınız bir alacaklıdır. Bonanza Bros. Avrupa’da ABD’den daha popüler görünüyor. Bunun bir kısmı yeni aptalca reklamlarla ilgili olabilir – konteyner koruması, “Ben Mobo, sen kimsin en yeni cehennem?” diye soran başlıca e-postaları aldı.

Bir atari salonu kasasının yerine kendi ilk yüksekliğinizin hemen önündeki otomatik para çekme makinesi gibi birçok küçük grafiksel değişiklik de var. Sega Years 2500 serisinin bir parçası olarak yazılan yepyeni PlayStation 2 türü, aynı grafik stilini kullanan (daha azını keşfedin) bir dizi mini oyun olan Tant-R ile birlikte dahil edilmiştir. En yeni resim biraz yeniden çizilmişti ve neredeyse diğer tüm uyarlamalardan daha yüksek çözünürlükle çalışıyor, ancak bulanık yükseltme göz önüne alındığında, aslında neredeyse tüm diğer slotlardan daha kötü görünüyor. Bu tür programlar elbette büyük ölçüde gizliliğe dayanır ve bu, oyunların küçük bir istikrarsız puan almaya başladığı anlamına gelir. Bilgili bir gizli oyun güven tutarlılığı, kalıpları tanıma yeteneğine sahip olma ve davranabilirsin, ancak Bonanza Bros. bu şekilde pek çalışmaz. Genellikle duvarların örtülmesi nedeniyle düşmanlardan saklanabiliyordunuz, ancak en yeni muhafızların her ikisi de onun sayesinde veya onun çevresini görme yeteneğine sahip gibi görünüyor.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Video oyunu birçok farklı engel sunar ve düşmanlarınız olabilir, güvenlik kamera sistemlerine, korumalara ve engellere ek olarak, kesinlikle profesyonellerin bunu başarmak için aksi takdirde üstesinden gelmekten kaçınmanız gerekir. En yeni 14.710 kişiyi bulabilirsinizVideolar Arcade Koruma Mahallesi /Vintage Arcade Bakım Çalışanları,Sadece katılan 9.453 kişiAtari salonu sayımı yatırımımız kapsamında sahip olunan, aranan veya satılan oyunlar dışında. Nüfus sayımı araştırması şu anda 164.271 kişiyi içeriyorsunucular (6.886 kitap başlığı).

Neyse ki Mobo ve Robo’nun, yeni muhafızları bir süreliğine istemeden vuracak cephaneleri var. 30 Ocak 2007’de, Bonanza Bros.’un en yeni Super Drive/Genesis türü, Amerika’daki A bad Virtual System için indirmeye hazır hale geldi.[16] Daha sonra Avrupa ülkelerinde Şubat 2007’ye kadar piyasaya sürüldü. Web sitesindeki video oyunlarından birkaçı, Post Stop ile düzgün çalışmıyor. Delight, web sitesini beyaz listeye alır, aksi takdirde en yeni Reklam Kesme özelliğini devre dışı bırakır.

” Bagajda Mobo’nun resimleri var ve Robo’yu neredeyse tüm gerçek hayattaki şehirlerde pozlanmış adım oranları olarak kullanabilirsiniz. Bir sürü aptalca fikir ve kimlik katıyor ve bu nedenle en yeni oyunlarda tek başına pek mevcut değil. NEC Avenue tarafından yazılan bilgisayar Sistemi sürümü, Genesis varyasyonundan daha hafif bir görüntü sağlar ancak teknik düzeyde aynı zamanda eşdeğerdir.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Birbirinizin güncelliğini yitirmek siz profesyonellerin hayatına mal olabilir ve bunları en yeni aşamaya devam etmeye iteceksiniz. Olağan dışı -It sunucularının ait olduğu tanımlanmış 14 örneğini bulabilirsiniz.Bonanza Bros. borç tahsildarlarıaktif profesyoneller. Bunların birçoğu aslında video oyunu devresi sohbet odalarının (ve muhtemelen vaka görselinin) başka bir oyun vakasında (ve aynı zamanda) listelendiği satışlardır.

Mostbet Sweet Bonanza | Birisi Bonanza Bros.’un SEGA’yı ele geçirmesini istiyor

Bir silahla silahlanmaya çalışırken alevin hızı yavaştır, ayrıca mermiler düşmanları yalnızca kısa süreliğine sersemletir. Pek çok normal muhalefetin örtbas etmek yerine kolayca ortadan kaldırılması muhtemeldir, birçoğunun çok daha fazla stratejiye ihtiyacı vardır. En ünlüsü, karşı saldırılara karşı yenilmez olabilen ve takip testi yapılması gereken, ayrıca bomba atan erkekler için zor olan ve kalkışı planlarken birden fazla saldırı gerektiren isyan kalkanlı kalkanlardır. Oyunun gerçekten aşırı imajı ve belirli çevreleri ile seslendirebilirsiniz ve rakipleriniz, katılımcıların çok daha fazlası için geri gelmelerine neden olabilecek keskin, sürükleyici ve büyüleyici bir his yaratmaya yardımcı olur.

Bonanza Bros., nişancı içeren yandan kaydırmalı gizli bir aksiyon oyununu[3] deneyin ve oyun öğelerini programlayabilirsiniz. Bu şekilde yeni olay örgüsü ve oynanış, yeni eski Atari 2600 etiketi Keystone Kapers’e benzeyebilir, ancak Secure ‘n’ Pursue’dekilere benzer ek özelliklerle birlikte. Bu arada birkaç kişi işbirliği yaparak yararlanabilir çünkü ekran kesinlikle ikiye bölünmüş durumda.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Sadece tek bir tuşa yardımcı olduğu için kullanımı biraz zordur. Bu nedenle, ateş edebilmek için yeni düğmeye dokunursunuz ve dalmak için onu tutabilirsiniz, bu garip bir durumdur. Yeni Atari ST tipi pratik olarak yeni Amiga portuna benziyor, bazı küçük arka plan resimleri unutulmuş ve ses dosyaları da kaybolmuş.

Oyun daha sonra Xbox 360 konsolu için Sonic’in En Büyük Genesis Serisinde göründü ve Playstation 3’ü de göreceksiniz. Yeni Batı Avrupa ev bilgisayar bağlantı noktalarına zarar vermiyorlar, oldukça iyi çalışıyorlar ve hepsi birkaç profesyonel bölünmüş ekrana sahip. Tiertex tarafından üretilen ve Assistance tarafından geliştirilen yeni Amiga versiyonu çok iyi, Genesis ile aynı seviyede ve görsel olarak çok uzak olduğu için Desktop Motor markalarını kullanabilirsiniz.

Bonanza Bros teknoloji çalışması

Yani emülatörler için bu bir zorluk değil, ancak gerçek sisteminizle oynamak, en yeni ünitede durdurma anahtarının bulunması büyük bir acıdır. Yeni görüntü tamam, ancak diğer türlerin çoğundan bu yana neredeyse renkli. Bazı zorlu düşmanların sonraki aşamalardan önce ortaya çıkmadığı göz önüne alındığında, daha da sorunsuz, ancak ateşli silahın listesi bir nevi dengeye göre çok daha azaltılmış durumda. Yeni Sega Programı yirmi dört paneli, yaratıcı, iki oyunculu işbirlikçi oyunlar için en yeni seçenek olarak ortaya çıktı.

SEGA’ya sahip olmak için Bonanza Bros. ROM’u indirin

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Genellikle siz onların görüş oturumunu kapattıktan sonra kendi görünürlüğünüzü hemen unuturlar; siz onu yakalamadığınız veya yeni ekrandan tamamen çıkmadığınız sürece başka biri heyecanlanabilir. Bunun büyük bir kısmı gerçekten affedilebilir, ancak siz de görüldüğünüz anda tüm rakiplerin agresifleştiği Çelik Aletler yerine, yalnızca sizi gerçekten gören düşmanlar saldırmaya çalışacaktır. Zaten gizlice yayından kaldırmanın imkansız olduğu birçok gün var. Ancak kurallar biraz garip ve dakik adım atacak şekilde tasarlanmamış olabilirsiniz. Bu özellikle, istikrarlı bir şekilde ilerleyebilmeniz için neredeyse arada bir gizlilik projelerinizi unutmanızı gerektiren katı zaman dilimi sınırı nedeniyle geçerlidir.

Break Off gibi, en yeni ekran da aslında ikiye bölünmüş durumda ve her profesyonel diğerini ayrı ayrı keşfedecek. Yeni aşamalar doğrusal olmayan bir şekilde çalışıyor, bu nedenle, hemen hemen herkes onları alt etmek için arkadan gizlice yaklaşırken, yeni korumaların dikkatini kesinlikle dağıtmanız gereken bir nokta. Ayrıca kapıların kilidini açarak şüphelenmeyen rakiplerinize çarpabilirsiniz ve birkaç derecelik oyunda onu kreplere bölmek için tetikleyebileceğiniz on adet taşkın yükü vardır. Yeni ekranın tam ortasındaki bir harita monitörü, yeni muhalefet olmasa bile hem profesyonellerin yepyeni konumlarını hem de sırlarını gösteriyor. Gerçekten gizlilikten ilham alan çevrimiçi oyunun aksine, retro olmasa da Bonanza Bros. mükemmel bir 2D yan perspektiften izleniyor. Öyle olmasa da, girintilerin içini gizlemek ve kimlik tespitini önlemek için yepyeni manzaralara girip çıkabilirsiniz.

Ganimetlerini topladıklarından, sona ermeleri gerekir, aksi takdirde polisle savaşırsınız ve kalkanları korursunuz ve ardından ayakta duran bir zeplin içinde ortadan kaldırabilirsiniz. Mükemmel bir “Bonanza Kardeşler.” slot makinesi Aristocrat Amusement tarafından piyasaya sürülmüş olabilir. Bonanza Bros. ayrıca Sonic Jewels Koleksiyonunda da bulundu, ancak yalnızca yeni Japon Endüstrisi için ABD’den çıkarıldı ve Pal’ın yanı sıra Streets of Frustration serisini (Japonlarda Exposed Knuckle koleksiyonu) piyasaya süreceksiniz. ortak kazancı korumanıza yardımcı olun. Ancak Bonanza Bros., yeni PS2 için son Sega Genesis Serisinde ilk fiziksel görünümünü Amerika’da yaptı, çünkü PS2 türü Sonic Gems Koleksiyonu Japon ve belki de Avrupa ülkelerinde kalıyor.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Hoş grafikleri, hareketli ses kaydı ve zorlu ama adil oynanışıyla “Bonanza Bros.” Sega Genesis’in hayranları ve genel olarak platformcular için vazgeçilmez bir oyundur. 29 Ocak 2007’de, Bonanza Bros.’un yepyeni Super Push/Genesis türü Amerika’daki A bad Digital Console için indirmeye sunuldu.[1] Aslında daha sonra Şubat 2007’de Avrupa ülkelerinde piyasaya sürüldü. Oyuncular hesaplardan ilerledikçe oyunun genel zorluğu artıyor, bu da deneyimli oyunculara sahip olmayı büyük bir sorun haline getiriyor.

Kötü adamlar (bir tür, tür) olsa bile, Bonanza Bros.’un dışındaki en yeni tema beyaz kalplidir ve siz de komik olursunuz. Mobo ve sen Robo, oyun zekası ve tarafları daha yüksek olan plastik malzeme sayılarına benzeyeceksiniz. Yepyeni muhalefet de aynı şekilde ortaya çıkıyor; bazılarının uygun dalları yok ve vücut parçaları dar göklerle birbirine bağlı. Neredeyse tüm diğer komik unsurlar karakter içerir; örneğin, çok uzun süre kalırsanız akın edebilecek rahatsız edici sinekler veya belki de arzu ödemeyen birçok kişi için bir gizlice kaçmaya neden olabilecek yerdeki çöpler. Activision’ın Atari 2600 klasiği Keystone Kapers’ı hatırlatmak yerine Bonanza Bros.’a bakmak pratik değildir, hem tema (bu oyunda polisten beri oynadığınız için baş aşağı olsa bile) hem de yepyeni stil haritanın.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Bonanza Bros.[a] (her ikisi de Bonanza Brothers tarafından yazılmıştır) mükemmel bir 3 boyutlu düzen, 2 boyutlu ön kaydırmalı gizli adım oyununu deneyin ve 1990 yılında Sega tarafından oluşturabilirsiniz. Bu, en yeni Sega Programı yirmisinde yayınlanan temel atari oyunlarından biridir. dört arcade program panosu. Mega Push/Genesis, Learn Program, PC-Engine/TurboGrafx-Computer oyunu ve birçok ev bilgisayarı gibi farklı ev çözümlerine taşındı.

Hangi figür, koruma hamlesini kontrol etmek için bireylerin evlerine koyduğu bazı ürünleri toplamalarını istiyor? Eşyaları düzgün bir şekilde iade ederlerse, Mobo ve siz Robo’ya tazminat ödenecektir. İkisi işi yalnızca üç dakika içinde bitireceklerini açıklıyor. Öyle olmasa da, kesinlikle hiçbir şey yaratmadıklarını zaten biliyorlar ki, her güçlendirme için, mor geçişli olarak tuzağa düşürülürlerse güvenliği artırabilecek güvenlik görevlileri ile doludur.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Şarkılar da güzel, harika bir John Baker, Toejam ve Earl düzeni müziği. Yeni Kötü Yani bu oyunu en yeni korumaların arasından koşarak ve gizli kodlamayı göz ardı ederek kazanabilirsiniz. Aksi takdirde rakibin içinden geçerek keskin nişancılık yapmak daha da tatmin edici bir mücadeledir (ateşli silah şömineleri daha yavaş bir hızda, muhtemelen dikkatli yakalamayı teşvik etmek için), ancak zamanınız biterse, tüm ganimetleriniz durumlarına geri döner, bu nedenle yeni bir hamle başlatın. bir kez daha aşamaya geçtik. Ancak bu hem gizli bir oyun hem de işbirlikçi bir oyundur ve başlangıçta gizli programla nasıl eğleneceğinizi bildiğinizde eğlenceli olabilir, değilse de oldukça korkunç bir şekilde oynanan bir platform oyunu gibi görünecektir. Çünkü ister Mobo, ister Robo olsun, en yeni 10 yapıdan ayrılmadan önce tüm sırları toplamalısınız ve bu sayede insanların savunma kalkanlarını alacaksınız.

Arcade versiyonundaki sadakat nedeniyle, tüm üyelikler ve bonus aşamaları ekleyebileceğiniz için muhtemelen genel olarak en iyisidir. Orijinal eleme, sentezlenmiş saksafonlar içeren cazibeli redbook müzik ses kaydıdır. Yeni arcade yayını gibi görüntü oluşturmak için sistemin yüksek kalite özelliğini kullanıyorlar ve şarkılar da gerçekten buna uygun.

Oyunlar Müzesi

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Şu anda hangi işbirlikçi oynanışın denenmesi kitap ve eğlenceli olmaya devam ediyor. 30 Ocak 2007’de, Bonanza Bros.’un yeni Super Drive/Genesis türü Amerika’daki Not a good Virtual Unit’inize indirilmeye hazır hale geldi. Bonanza Bros.’u seviyorsanız, muhtemelen aşağıdaki genel bakışta benzer oyunlardan bazılarını da bulacaksınız. Yepyeni oyunlar işte burada Terim benzerliğine, çevrimiçi oyun kategorisine göre seçilmeyi deneyin ve beyanda bulunabilirsiniz.

Video oyununun fiziği de gerçekten mükemmel, bu da profesyonellerin aralıkları değerlendirmesini ve kesin sıçramalar yapmasını kolaylaştırıyor. Oyun, alan kaydırma konumundan oynanır ve oyuncuların dalış yapması gerekecek ve önceki düşmanlardan kaçabileceksiniz ve her zirvenin sonuna ulaşmak için engellerle karşılaşacaksınız. Mobo ve siz yapabilirsiniz Robo Bonanza, görüntü çatırdadığında en sevdikleri televizyon programının keyfini çıkarıyor ve ekranda tuhaf bir yabancıdan uzak, gölgeli bir figür belirdiğinde.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Yaklaşık üç yapıdan hemen sonra bir bonus aşaması var; burada amaç, üç spot ışığınız sizi aydınlatmadan mükemmel bir minimum süre içinde yeni altın tavernaları toplamaktır. Altın barları puanlama yeteneğiniz varsa, on.000 sayı hesabınıza konur. Oyuncu ayrıca, birbirlerinin korumalardaki görüntüleri örtbas etmelerini ve kaçmalarını sağlayan, aksi halde en yüksek mobilyaları takip eden bir çizgiyi takip ederek gider, dalar, yakalar ve dağıtır, aksi takdirde çoğu zaman silahınıza şaşırıp onlara bir ev vurarak şaşırabilirsiniz. O, aksi halde Kardeşler’in göz dünyalarını yazarak melodilerden haberdar edilir ve muhtemelen örtbas edilmesi, pro’nun aksine izin verilmesi veya alevlenmesi gerekir. Büyük bir muhafızın mermisi veya yakın dövüş saldırısı, bir köpek yavrusu tarafından saldırıya uğraması, bir kapı aralığı tarafından sıkıştırılması veya büyük bir sıçrama tahtası üzerinde sıçrama oluşturamaması nedeniyle bir kişi bir ömür kaybedecektir. toprağa sıkışıp kalabilirsiniz.

Ancak öyle değil, liste otomatik olarak oluşturulur ve bu nedenle gerçekten ‘öznel’ olacaktır. özellikle belirli bir oyun için. Bu web sitesi, web saldırılarına karşı kendisini korumak için bir güvenlik hizmeti kullanıyor. Belirli bir terimin veya kelimelerin dağıtılmasının yanı sıra kesilmesini tetikleyebilecek birçok eylem vardır, aksi takdirde bir SQL komutu hatalı biçimlendirilmiş bir araştırmadır. Bu tür kasabaları mahrum etmeye çalışmadan önce, en erken bir uygulama aşaması var.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Sıkı kontrolleri, zor sorunları ve eğlenceli oynanışı, onu vintage oyunların vazgeçilmez bahis hayranları haline getiriyor. Ayrıca profesyonellerin onunla üyelik yoluyla oynayabileceği iki profesyonel bir işlev de bulunuyor. Kesinlikle Sonic Gems Koleksiyonunun Japonca formuna dahil edildi (Batı sürümünde elendi). Oyun, PlayStation 4, Xbox 360, Nintendo Key ve Masaüstüne sahip olmak için Sega Genesis Classics’te bile oynanabilir. Bonanza Bros. görüntü, ses kaydı ve karakter tartışması için ek satın aldı.

Yani bu ayar, eğlenceden uzaklaşan ek bir kaplama ekler ve katılımcıların puan almak için bir araya gelmesi gerektiğinden ve çıkışa ulaşacağınızdan sorun yaşayabilirsiniz. Oyunun tamamında ayrıca zor olan ve küçük tepkiler gerektiren çok sayıda işyeri kavgası da yer alıyor ve yenmenize yardımcı olmak için zıplamayı yönlendireceksiniz. Bonanza Bros.’da insanlar, zirve başına gezinirken muhtemelen Mobo veya Robo’nun kontrolünü ele alıyor. Çevrimiçi oyunda, bazı öğelerde indirim yapmak için çeşitli mülklerde çatlama yapmakla görevlendirilen Mobo ve Robo adında birkaç kahraman var. Bonanza Bros. Sonic Treasures Range’de de kullanıldı, ancak yalnızca en yeni Japon Sahası için. Her oyun için çeşitli kontroller harcanıyor, gerçekten Amiga oyunu fare ve çello ile birbirlerini keşfediyor.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Japon tarzı Sonic Treasures Range’in içindeydi (Batı sürümünden kaldırılmıştı). Ayrıca, İngiliz koleksiyonu Sega Classics Collection’da yer alan PlayStation 2’nizde bir Sega Decades lansmanı da görüldü. Çevrimiçi oyun, en yeni PlayStation dos ve PlayStation Mobile’a sahip olmak için Sega Genesis Serisinin bir parçası gibi görünüyordu. Oyunun tamamı daha sonra Sonic’in En Büyük Genesis Koleksiyonu’nda Xbox 360 360’a sahip olacak ve siz de Playstation 3’e sahip olacaksınız. Bu sadece evli olmayan bir kullanıcı, bu iki tarafı keskin bir kılıç – her ne kadar bölünmüş bir görünüme ihtiyaç duymadan işbirlikçi oyunu kaybediyor gibi görünse de, deneyim artık tüm monitörü kullanıyor.

Bonanza Bros., yeni kardeşlerden birinin veya her ikisinin, Robo (1P, kırmızı) ve Mobo (2P, mavi) (Mike ve sen birkaç Buddy markasını artırabilirsiniz) karakterinin kullanıldığı harika bir nişancı, platform oyunudur. Organizasyon Kardeşleri takip edilerek modellenmiştir. Çevrimiçi oyunun amacı, oyuncu(lar) için mülkte gizlice dolaşarak korumaları önlemek, birden fazla öğeyi kurtarmak ve büyük bir keşif balonunun oyuncuyu ganimet için hamile bırakmaya çalıştığı yeni çatıya ilerleyebilmektir. Bu şekilde, en yeni nokta ve oyun, eski eski Atari 2600 adı Keystone Kapers’in zaman noktasına benzer, ancak ek özellikler ile Secure ‘n’ Chase’dekilere benzer. Genel oyunun amacı aslında top oyuncu(lar)ının kalkanlardan kaçınmak için eve gizlice dolaşması, çok sayıda eşya alması ve büyük bir keşif balonunun top oyuncusunu hamile bıraktığı yeni çatı katına çıkabilmenizdir. yağma. İç tasarım, yeni olay örgüsü ve oynanış, yeni ve daha olgun Atari 2600 terimi Keystone Kapers’a çok benziyor, ancak Lock ‘n’ Pursue’dekilere çok benzeyen ekstra özelliklere sahip. Bu, profesyonelin kalkanlardan kaçınmak, birçok şeyi kurtarmak için mülke gizlice dağılması gereken ve büyük bir keşif balonunun oyuncuyu ganimet için beklediği yeni çatıya taşınacağınız bir platform oyunudur.

Sega Genesis Super Push Online için Bonanza Bros'un tadını çıkarın

Aksi takdirde, ne yepyeni grafikler ne de en yeni oynanış bu kadar ileri teknolojiye sahip olmadı, bu nedenle çevrimiçi oyun gerçekten evinize keyif almanıza yardımcı olmak için taşındı. En büyük fark, tüm ev türlerinin kredi sayısını sınırlamasıdır. Bonanza Bros. (muhtemelen Bonanza Brothers’tan oluşmuştur) Sega’nın harika D-yapılı, 2D yakalama sistemli atari oyununu deneyin. Ayrıca PlayStation 2’de harika bir Sega Ages lansmanı gördü ve bu nedenle İngiliz koleksiyonu Sega Classics Collection’ın bir parçası olarak uyarlama denemesi yapıldı. Aranan video oyunu, yeni PlayStation sürümleri için Sega Genesis Koleksiyonunda yer almaktadır ve PlayStation Akıllı Telefonunu kullanabilirsiniz.